Ambasadorzy na podium

01/12/2021, 11:10
Sezon wyścigowy dobiega końca NINER RACING TEAM może pochwalić się co najmniej trzema sukcesami! 1, 2 i 3 miejsce w generalce dla  zawodników! Oto jak podsumowują ten sezon i ostatnie starty:
Sztuczka#79 Krzysztof Sztuczka
"Pomimo niestabilnej pogody , złego doboru opon, wyjazd zaliczam do udanych. Kolejne dane zapisane, wnioski wyciągnięte, plan na kolejny Poznań ustalony. O sobocie nie mam co pisać - totalna klęska. W niedzielę było dużo lepiej. Na rozgrzewce sprawdziłem wieczorne naprawy. Wszystko działa. Wyścig fajny, walka z mocniejszymi Twinami trudna. 1.51;3 nie powala, ale napawa optymizmem na kolejny sezon. Dzięki Niners Racing Team za wspólny sezon! "
#29 Krzysztof "Dziki" Dzikowski
"W sobotnim wyścigu zająłem P3. Pogoda sprawiła nam psikusa i kwalifikacje mieliśmy na mokro tor na szczęście na wyścig był już suchy. Biorąc pod uwagę to, że bez treningów i wjeżdżenia, wskakując praktycznie bezpośrednio na wyścig miałem tempo 1:48;4 to nie było takie źle, jednak… liczyłem, że będę w stanie pokazać dużo więcej.  
W niedzielę czułem się już dużo lepiej i po zaciętej walce znów zająłem P3. Niestety, oznacza to ze sezon kończę również na P3 w klasie Sport 300. Gratuluję Patrycjuszowi Widuchowi zdobycia pierwszego a Tomaszowi Jarzombkowi drugiego miejsca! Walka z Wami to była czysta przyjemność! Dziękuje całemu Niners Racing Team za mega pracę! "
 #69 Tabor#69
"Jestem WiceMistrzem Polski Super Sport 300! Na rundę jechałem aby odbyć OSTATNI WYŚCIG W KARIERZE i walczyć o 3 miejsce w klasyfikacji generalnej . A wydarzenia wyścigowe, moje 4 miejsce w pierwszym wyścigu, wybuchające silniki,  wywrotki.. dyskwalifikacje i awarie przeciwników potoczyły się tak że zadziałały na moją korzyść dzięki czemu jestem 2 w generalce! To mój życiowy sukces którym pieczętuje koniec kariery.
Zawdzięczam go całemu zespołowi Niners Racing Team oraz MOTOFAST dzięki którym wzorowo przejechałem cały sezon! Bez usterek, bez awarii bez niespodzianek! Każdy sponsor, patron i osoby, które mnie wspierały miały swój udział w tym sukcesie!
Dziękuję wszystkim! "
Gratulujemy sukcesów ! Dziękujemy za współpracę !
Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
OILEUROPE SP. Z O.O.
ul. Mikołajczyka 31A
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-354-77-81
tel: 796-218-888
DZIAŁ HANDLOWY:
Adam Grajek - Kierownik Działu Handlowego
tel: 791-009-005
DZIAŁ MARKETINGU:
Agata Bańczyk - Kierownik Działu Marketingu
tel: 733-361-440
Bartłomiej Wańczyk - English Customer Service Advisor/Managing director
tel: 791-009-004


Napisz do nas:
Go to top