Firma Oil Europe sp. z o.o. powstała w marcu 2019 roku, jako projekt mający na celu udostępnienie odbiorcom na polskim rynku innowacyjnych produktów australijskiej firmy Penrite.
Oferta Penrite w pierwszej kolejności skierowana jest do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, niemniej jednak wyjątkowo szeroki asortyment produktów obejmuje lubrykanty mające swoje zastosowanie w przemyśle, maszynach rolniczych, ogrodowych oraz łodziach motorowych.
Jesteśmy zespołem ludzi podchodzących z pasją do swoich zajęć zawodowych. Jednoczymy osoby posiadające kompetencje w motoryzacji, sprzedaży i promocji. Zdecydowaliśmy się na to nowe wyzwanie zawodowe kierując się przekonaniem, że wprowadzamy na rynek absolutnie wyjątkowe oleje, płyny eksploatacyjne, smary oraz chemię do pielęgnacji samochodu produkowane w firmie z przeszło 85cio letnią tradycją, niezmiennie kładącą szczególny nacisk na jakość.

Jako Firma i jako zespół pracujemy w oparciu o zasady ważne dla nas nie tylko w codziennej pracy ale i w życiu. Mamy świadomość, że nigdy nie będziemy liderem sprzedaży na polskim rynku, lecz nie to jest naszym celem. Zależy nam na tym aby każdy użytkownik produktów firmy Penrite był w pełni usatysfakcjonowany z jakości jej produktów oraz naszej obsługi.
We współpracy z klientami wyznajemy filozofię, iż każdy klient jest naszym partnerem i ma swój udział w sukcesie naszej firmy. Każdy ma konkretne potrzeby i musi być traktowany indywidualnie. Podejście „taka sama oferta dla wszystkich” nie pozwoliłaby naszym klientom na maksymalne czerpanie z korzyści płynących ze współpracy z nami.
Nie tylko wierzymy w wysoką jakość sprzedawanych przez nas olejów samochodowych, chłodziw, smarów czy innych produktów przeznaczonych na rynek motoryzacyjny – ale jesteśmy przekonani, że jest to w 100% „Lepsza klasa oleju”.

Nasze priorytety to:
  • Rzetelność
  • Współpraca
  • Troska o ludzi i środowisko
  • Zadowolenie klientów
  • Doskonałość
Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
OILEUROPE SP. Z O.O.
ul. Mikołajczyka 31A
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-354-77-81
tel: 796-218-888
DZIAŁ HANDLOWY:
Bartłomiej Wańczyk - English Customer Service Advisor/Managing director
tel: 791-009-004

DZIAŁ MARKETINGU:
Agata Bańczyk - Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
tel: 733-361-440
Napisz do nas:
Go to top