Koniec sezonu dla Michał Karolczyk Racing Team

05/12/2022, 13:52

Oto jak nasz ambasador, Michał Karolczyk, podsumowuje swój tegoroczny sezon sportowy.

"Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, więc najwyższa pora krótko podsumować mijający sezon. Co tu dużo mówić, cieszę się że miałem możliwość kolejny już rok startować w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Cieszę się również, że udawało mi się poprawiać swoją jazdę. A najbardziej cieszy mnie, że zakończyliśmy cały cykl w świetnym stylu, z bardzo dobrym feelingiem i z dużą prędkością. Mam nadzieję, że w końcu na dobre coś się odblokowało w głowie. Wynik sportowy - pierwsze miejsce w klasie na koniec sezonu! Teraz kolejnym celem jest tylko poprawić samochód, któremu jednak trochę brakuje osiągów (choć muszę przyznać, że bestia jest bezawaryjna i totalnie bezobsługowa) i będziemy mogli w pełnej gotowości rywalizować w kolejnym sezonie.

Z tego miejsca nie mogę nie podziękować moim Partnerom, którzy trwają przy mnie od lat i zawsze mogę na nich liczyć. Dziękuję firmom: KAROL za pomoc w każdym aspekcie związanym ze startami, Penrite za topowe produkty, które utrzymują auto zawsze w niezawodnej formie, Ecostand za wszystkie gadżety i mnóstwo pomysłów oraz Precision Garage za całoroczne wsparcie.

Dziękuję również firmie ZF, która mi zaufała i w tym roku do mnie dołączyła. Mam nadzieję, że będzie to początek dalszej współpracy.

To właśnie dzięki temu wsparciu mam szansę być częścią tego wspaniałego świata, zwanego motorsportem."

https://www.facebook.com/KarolczykMichal

Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
OILEUROPE SP. Z O.O.
ul. Mikołajczyka 31A
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-354-77-81
tel: 796-218-888
DZIAŁ HANDLOWY:
Bartłomiej Wańczyk - English Customer Service Advisor/Managing director
tel: 791-009-004

DZIAŁ MARKETINGU:
Agata Bańczyk - Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
tel: 733-361-440
Napisz do nas:
Go to top