Penrite 10 TENTHS CHAIN LUBE RACE

Penrite 10 TENTHS CHAIN LUBE RACE


10 Tenths Chain Lube Race jest 100% w pełni syntetycznnym , białym, cienko-filmowym smarem o ultra wysokich parametrach. Zaprojektowany do używania zaróno na asfalcie jak i poza nim. Zaprojektowany, tak aby utrzymywał przyczepność do łańcucha w zawodach przy dużych prędkościach i temperaturach, koleną zaletą tego produktu jest ograniczeone przyciąganie brudu i piasku. Zapewnia wyjątkowe właściwości przeciwzużyciowe i antykorozyjne, maksymalizując jednocześnie wydajność napędu poprzez obniżenie tarcia między łańcuchem a kołami zębatymi.

OPIS


10 Tenths Chain Lube Race  jest przeznaczony do stosowania w zawodach, na drogach i w terenie, w pojazdach które wykorzystują układ napędowy łańcucha, takich jak motocykle, quady i gokarty itp. Może być również stosowany w łańcuchach rowerowych. Zawiera zaawansowane lekkie syntetyczne dodatki, które wnikają w ogniwa łańcucha, rolki i koła zębat, pozostawiając cienką warstwę wysoce ochronnego smaru w łańcuchu. Smar syntetyczny, nie jest tak gęsty jak standardowe smary do łańcuchów, ale zapewnia równie dobrą ochronę. W przeciwieńśtwioe do stanadardowych smarów które mogą spadać z łańcucha lub przyciągać duże ilości brudu i błota w warunkach terenowych.

ZASTOSOWANIE

10 Tenths Chain Lube Race  może być stosowany w łańcuchach typu X, O i Z. Biała warstwa ochronnego smaru została zaprojektowana tak, aby była bardzo przyczepna i pozostała na miejscu podczas zawodów i jest gotowa do użycia szybko po nałożeniu. Należy go nakładać oszczędnie na czysty łańcuch. Szybko działający preparat penetruje ogniwa łańcucha szybciej niż standardowe smary łańcuchowe, co pozwala na stosowanie go między wyścigami i nie jest odrywany przez szybki ruch łańcucha.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

1) Oczyść łańcuch starego smaru, brudu, błota itp. Za pomocą Penrite 10 Tenths Chain Cleaner.
2) Wstrząśnij puszkę.
3) Nałóż Penrite 10 Tenths Race Chain Lube bezpośrednio na czysty łańcuch.
4) Nałożyć cienką, równomierną warstwę na wnętrze łańcucha. Unikaj nadmiernego nakładania smaru na łańcuch.
5) Odczekać aż rozpuszczalnik odparuje, aby łańcuch był w pełni nasmarowany.
Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
OILEUROPE SP. Z O.O.
ul. Mikołajczyka 31A
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-354-77-81
tel: 796-218-888
info@oileurope.pl
DZIAŁ HANDLOWY:
Adam Grajek - Kierownik Działu Handlowego
tel: 791-009-005
a.grajek@oileurope.pl
DZIAŁ MARKETINGU:
Agata Bańczyk - Kierownik Działu Marketingu
tel: 733-361-440
a.banczyk@oileurope.pl
Bartłomiej Wańczyk - English Customer Service Advisor/Managing director
tel: 791-009-004
b.wanczyk@oileurope.pl

Napisz do nas:
Go to top