Penrite HERITAGE MTH

Penrite HERITAGE MTH

Najwyższej jakości olej mineralny jednosezonowy (monograde), wyprodukowanym z olejów mineralnych najwyższej jakości i zawierającym dodatki zapobiegające zużyciu i rdzewieniu, oraz „lepki” dodatek.
LepkośćSAE 50
Olej bazowyMineral
Rodzaje paliwaPetrol / Diesel, Petrol
ZaletyZawiera nowoczesne dodatki zapewniające ochronę przed korozją

Opis produktu

Heritage MTH  czyli  Heritage Medium to Heavy, jest najwyższej jakości olejem mineralnym jednosezonowym (monograde), wyprodukowanym z olejów mineralnych najwyższej jakości i zawierającym dodatki zapobiegające zużyciu i rdzewieniu, oraz „lepki” dodatek. Olej ten jest przeznaczony w szczególności do samochodów wybudowanych przed 1920r.

Zastosowanie

Heritage MTH jest przeznaczony do stosowania w wielu pojazdach wyposażonych w dość proste układy olejowe takie jak układ smarowania kroplowego, knotowego oraz pompy ręczne. Wymagają one oleju silnikowego, który swobodnie przepływa, gdy jest zimny, jednak gdy jest gorący, zapewnia wymaganą ochronę.

Olej Heritage MTH powinien być wymieniany nie rzadziej niż co 800km lub raz w roku, zależnie co wystąpi wcześniej.

Heritage MTH to olej klasy SAE 50 o gęstości od średniej do dużej, przeznaczony do samochodów zabytkowych średnich lub dużych, z epoki Edwarda lub 4-, 6- lub 8-cylindrowych oraz do motocykli o pojemności silnika 500cm3 lub więcej, wybudowanych przed 1920r.

Heritage MTH jest przeznaczony do stosowania pojazdach z silnikami o dużej pojemności, wyposażonych w układ smarowania pod ciśnieniem z miską lub starszego rodzaju który wymaga oleju o większej lepkości niż Heritage LTM. Zalecany również starszych silników stacjonarnych o większej pojemności (ponad 6hp), które mogą pracować ciągle bez obciążenia lub w których olej o mniejszej lepkości nie zapewniałby wymaganej ochrony w wysokiej temperaturze otoczenia. Może być również stosowany w maszynach rolniczych starszego typu zasilanych benzyną, naftą( parafiną) lub olejem napędowym.

Zalety produktu

  • Zawiera nowoczesne dodatki zapewniające ochronę przed korozją (gdy pojazd nie jest używany),
  • Większa odporność na działanie wody (wynika to z prostej budowy pompy wodnej, z której woda wycieka do miski olejowej)
  • Lepkie dodatki zapewniają większą ochronę podczas przechowywania
  • HERITAGE_LTM_AND_MTH.pdf
Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
OILEUROPE SP. Z O.O.
ul. Mikołajczyka 31A
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-354-77-81
tel: 796-218-888
info@oileurope.pl
DZIAŁ HANDLOWY:
Adam Grajek - Kierownik Działu Handlowego
tel: 791-009-005
a.grajek@oileurope.pl
DZIAŁ MARKETINGU:
Agata Bańczyk - Kierownik Działu Marketingu
tel: 733-361-440
a.banczyk@oileurope.pl
Bartłomiej Wańczyk - English Customer Service Advisor/Managing director
tel: 791-009-004
b.wanczyk@oileurope.pl

Napisz do nas:
Go to top